Росія здійснила рекордну атаку: 810 дронів та 13 ракет. Як відпрацювала ППО

Россия совершила рекордную атаку: 810 дронов и 13 ракет. Как отработала ПВО

Фото: Росія випустила по Україні рекордну кількість дронів (Віталій Носач, РБК-Україна)

У ніч на 7 вересня російські окупаційні війська випустили по Україні рекордну кількість безпілотників — 810 одиниць. Крім того, ворог застосував ракети. Сили протиповітряної оборони відбили масовану атаку, але, на жаль, були влучання.

Деталі ворожої атаки

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на Повітряні сили ЗСУ, радіотехнічні війська зафіксували 823 засоби повітряного нападу, серед яких:

  • 810 ударних дронів-камікадзе типу "Shahed" та безпілотників-імітаторів, запущених з Курська, Брянська, Міллерово, Орла, Шаталово, Приморсько-Ахтарська (РФ), а також з Гвардійського та Чауди (Крим).
  • 9 крилатих ракет "Іскандер-К" з Курської області.
  • 4 балістичні ракети "Іскандер-М"/KN-23 з Криму.

Робота сил ППО та наслідки

Протиповітряна оборона України, до якої були залучені авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи, успішно знешкодила 751 ворожу ціль:

  • 747 ударних дронів та безпілотників-імітаторів.
  • 4 крилаті ракети "Іскандер-К".

"Зафіксовано попадання 9 ракет і 54 ударних БпЛА на 33 локаціях, падіння збитих (уламки) на 8 локаціях", — йдеться у повідомленні.

Залишки кількох безпілотників все ще перебувають у повітряному просторі, і атака триває, попереджають у Повітряних силах.

Обстріли українських міст

Цієї ночі під масованим ударом опинився ряд міст України. Атаки були зафіксовані в Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі та Кременчуці.

  • Київ: Зафіксовано влучання в багатоповерхові будинки. За інформацією ЗМІ, вперше з лютого 2022 року окупанти атакували будівлю Кабінету міністрів. Внаслідок обстрілів у столиці загинуло двоє людей, 18 отримали поранення.
  • Кременчук: Ворог завдав удару по мосту через Дніпро, що перебуває на балансі "Укрзалізниці".

Варто зазначити, що попередній рекордний обстріл дронами був зафіксований у липні, коли Росія випустила 728 безпілотників.

 

 

Джерело

Новости Украины