Росіянам заборонили в’їзд у Польщу також морем і літаками


Росіянам заборонили в'їзд у Польщу також морем і літаками

Паспорт громадянина Росії (фото — duma.gov.ua)

Відсьогодні, 26 вересня, для громадян Росії обмежено в’їзд в Польщу через повітряні та морські пункти пропуску. Про це повідомляє Rzeczpospolita.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Міністр внутрішніх справ Польщі своїм наказом заборонив громадянам РФ в’їзд на територію Польщі з діловою, спортивною, туристичною чи культурною метою наземними шляхами. Заборона почала діяти від 19 вересня.

Обмеження для росіян діють на всіх пунктах пропуску зовнішнього кордону ЄС. Якщо перевізник візьме на борт особу, яка не має права в’їзду в ЄС через польський прикордонний пункт, він буде зобов’язаний повернути цю особу за власний кошт.

Разом з тим обмеження збережуть «взаємно узгоджені виправдані винятки для дисидентів, гуманітарних випадків, членів сімей, власників посвідок на проживання», щоб надати можливість опонентам режиму диктатора Володимира Путіна залишити територію РФ.

  • 31 серпня Польща, Естонія, Латвія, Литва та Фінляндія заявили, що розглядають можливість заборони на в’їзд російським туристам у свої країни, якщо Євросоюз загалом цього не зробить. 

Джерело