Росіяни забираються з Харківщини на викрадених автівках

Ті, кому не вистачає транспорту, йдуть пішки.

Загарбники тягнуть з собою награбоване. 

В результаті успішного контрнаступу українських військ на Харківському напрямку російські війська гарячково покидають свої позиції та тікають з награбованим вглиб тимчасово зайнятих територій або на територію Росії, повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.

«Зокрема, стало відомо, що близько 150 військовослужбовців збройних сил РФ виїхали колоною з Борщової (Харківський район) та Артемівки (колишній Печенізький, укрупнений Чугуївський район) Харківської області на двох автобусах, одній вантажівці та на 19 викрадених легкових автомобілях», — розповіли захисники.

Вони додали, що сили оборони вчергове відбили атаки противника в районах населених пунктів Великі Проходи (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисники здійняли український прапор над Гоптівкою

Також у вечірньому зведенні 11 вересня у Генштабі поінформували, що на Харківському напрямку окупанти били в райони населених пунктів Костянтинівка, Баранівка, Світличне (колишній Золочівський, укрупнений Богодухівський район), Прудянка, Дементіївка, Слатине, Великі Проходи (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), Борщова (Харківський район), Руська Лозова, Питомник (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), Мале Веселе (Харківський район), Рубіжне (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район), Перемога (Харківський район), Українка та Старий Салтів (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район). Про це у вечірньому зведенні 11 вересня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. 

Нагадаємо, вночі 10 вересня президент Володимир Зеленський повідомив про звільнення сіл Василенкове (Шевченківська громада, укрупнений Купʼянський район) та Артемівки (Печенізька громада, укрупнений Чугуївський район).

Як писав UA-NEWS.in.ua, росіянин, який відступав пішки, жалівся дружині телефоном. 

Джерело