Росіяни залишили без газу ще понад 100 абонентів у Краматорську. Про відключення, пов’язані з російськими обстрілами, повідомляє ПАТ “Донецькоблгаз”. У Краматорську у зв’язку з руйнацією будинків 21-22 червня відключені від газопостачання абоненти 87 квартир та 19 приватних будинків. “Аварійно-відновлювальні роботи тривають там, де це дозволяє безпекова ситуація”, – додають газовики.
Сергій Мельник/ журналіст
Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.
Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.
На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.
Читайте також
Колектив ДДМА одноголосно прийняв рішення релокуватися з Тернополя на Закарпаття, ближче до промислових та машинобудівельних потужностей.
Продовжується реалізація ініціативи Президента України «Політика Героїв». Від сьогодні запроваджено щомісячну матеріальну допомогу для
У Лозівському районі Харківської області внаслідок російських ударів була пошкоджена залізнична інфраструктура й електромережі. Про це
На світлинах — журналіст телеканалу Freedom Олександр Количев, який зазнав тяжких поранень під час
Вчора ворог обстріляв місто Краматорськ, спричинивши загоряння на території автозаправної станції. На місці
СБУ викрила та затримала двох жителів Краматорського району, які співпрацювали з військовослужбовцями армії РФ та збирали для
На світанку Краматорськ зазнав обстрілу – є постраждалі. Про це повідомляє Олександр Гончаренко. о
З вечора по саму ніч Краматорська громада була під комбінованим ворожим обстрілом. Про це
Ділянка залізниці від Лозової до Краматорська досі перебуває під ризиком Про це повідомили в Telegram “Укрзалізниці”.
Патрульная полиция Краматорска и Славянска в инфографике рассказывает о своей работе на прошлой неделе.
