Ротань присвятив вихід на Євро-2023 воїнам ЗСУ

Ротань присвятив вихід на Євро-2023 воїнам ЗСУ

Фото: УАФ Ротань вдячний ЗСУ

Головний тренер молодіжної збірної України не забуває про війну, що триває в країні.

Руслан Ротань віддав шану захисникам України від вторгнення кремлівських військ. Після перемоги над Словаччиною та виходу у фінальну частину Євро-2023 головний тренер молодіжної збірної сказав, що цей результат команда присвячує воїнам ЗСУ.

«Погода вплинула на гру, тим більше на нашу. Ми завжди робимо ставку на контроль м’яча, тому нам потрібний хороший стан поля, але сьогодні воно було не кращої якості. М’яч стрибав, а поле було в’язким. Такий газон завадив нам тримати м’яч з перших хвилин.

Але ми перешикувалися по ходу матчу. Слід відзначити характер хлопців та їхнє бажання перемогти та вийти на Євро. Це наш головний козир.

Дякую супернику, він теж гідно виглядав. Словаччина теж заслуговувала на вихід у фінальну стадію турніру, але перемагає завжди найсильніший. Тому я вітаю нас, вітаю Україну. Цю перемогу хотіли б присвятити нашим воїнам ЗСУ. Сказали про це хлопцям на передматчевій настанові, вони всі розуміли», — сказав Ротань в інтерв’ю Суспільне.

Нагадаємо, молодіжна збірна України U-21 розгромила однолітків зі Словаччини та вийшла на ЧЄ-2023, де розігруватимуться путівки на Олімпійські Ігри-2024.

Джерело

Новости Украины