СБУ арештувала нові активи Оксани Марченко: тепер — на 740 мільйонів гривень

СБУ арештувала нові активи Оксани Марченко: тепер - на 740 мільйонів гривень

Фото: t.me/SBUkr

Суд наклав  арешт на акції Оксани Марченко в 7 підприємствах припортової інфраструктури на Одещині. Як повідомляється у пресслужбі Служби безпеки України (СБУ), йдеться про корпоративні права в АТ «Ексімнафтопродукт», ПрАТ «Синтез Ойл», ПрАТ «Синтез Транзит», ТОВ «Укрлоудсистем», АТ «Одеснафтопродукт», ПрАТ «Чорноморський паливний термінал» та ТОВ «Альбіон Коммодітіз».

Повідомляється, що дружина Медведчука володіла частками у цих компаніях через низку офшорних структур. Вартість заблокованих активів становить майже 740 млн грн за даними СБУ, арешт відповідного майна убезпечить його від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави.

 — Компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пального та інших критичних вантажів через акваторію Чорного моря, — наголосили в СБУ.

Оксана Марченко є фігуранткою у справі про фінансування російських окупаційних угруповань. Раніше СБУ повідомила її про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України («Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України»). Санкція статті передбачає покарання до 8 років ув’язнення. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Це  не перший арешт, накладений на майно Оксани Марченко. Наприкінці травня суд арештував її активи АТ «Запорізький завод феросплавів» загальною вартістю понад 1 млрд грн. 

Джерело

Новости Украины