Секретаря ради О. Свідло і вже екс-мера В. Баранова викрили в порушенні Закону Про захист української мови — Новости Бердянска

На початку листопада до виконавчого комітету надійшов лист від Уповноваженого із захисту української мови Тараса Креміня із запитом на надання пояснень, щодо порушень Закону «Про забезпечення функціонування української мови, як державної».

Секретаря ради О. Свідло і вже екс-мера В. Баранова викрили в порушенні Закону Про захист української мови

Уповноважений із захисту української мови запросив пояснення від вже екс-міського голови Валерія Баранова та секретаря міської ради Олександра Свідло. В першому випадку колишній очільник міста висловлювався іноземною мовою під час висвітлення діяльності ради, в другому випадку, секретар міської ради проводив офіційне листування російською.

документ

Письмо Свидло

За наявною інформацією редакції офіційну відповідь від Валерія Баранова у виконкомі підготували. Щодо Олександра Свідло станом на 15:00, за офіційним повідомленням мерії, відповіді не було. Пізніше прес-служба виконкому, з посиланням на секретаря міськради зазначила, що лист підготовлено і в понеділок його буде оприлюднено.

Источник