Шахтар розгромив Сараєво у першому передсезонному спарингу

Шахтер — Сараево. Фото — ФК Шахтер

Донецький Шахтар без проблем розібрався з боснійським Сараєво у першому контрольному матчі на передсезонному зборі у Словенії – 4:1.

Команда Маріно Пушича відкрила рахунок у дебюті – відзначився Данило Сікан. До перерви чемпіон України подвоїв перевагу зусиллями Дмитра Криськіва.

Незабаром після перерви Сараєво відродив інтригу, але потім різницю в рахунку відновив Лассіна Траоре, який реалізував пенальті. Наприкінці розгром оформив Егіналду.

У матчі, крім інших, брав участь бразильський правий захисник Вінісіус Тобіас, який повернувся до Шахтаря після дворічного перебування в Реалі Кастільє.

Гірники проводять свій перший літній збір на тренувальній базі збірної Словенії у місті Брдо. На заняття прибули тренерський штаб та футболісти, які не задіяні до своїх національних збірних. Збори у Словенії триватимуть до 28 липня.

• Контрольний матч

Шахтар – Сараєво – 4:1 (2:0)

Голи: Сікан, 12, Криськів, 32, Траоре, 67, з пен., Егіналду, 84 – Мехмедович, 51