Ще 22 вимушені переселенці зі сходу України разом з домашніми улюбленцями знайшли прихисток на Житомирщині

22 вимушені переселенці з Донеччини, серед яких 6 дітей та 2 особи з інвалідністю, прибули потягом 29 травня на Житомирщину. 

Люди щоденно страждали від наслідків повномасштабного російського вторгнення, однак вимушені були залишати свої домівки, забираючи з собою з-під обстрілів і дорогих серцю домашніх улюбленців — собачок, врятованого голуба, папугу, — інформує ГУ ДСНС України у Житомирській області.

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Сьогодні на залізничному вокзалі їх зустріли рятувальники, поліцейські, волонтери, представники місцевих органів влади, товариства Червоного Хреста України, благодійного фонду “Карітас Бердичів УГКЦ”. За подібних життєвих перипетій, дуже важливо показати таким людям, що про них попіклуються і не забудуть. Саме тому усе починається з найпростішого — уваги та допомоги. Рятувальники переносять увесь багаж переселенців від перону до автобуса, яким відвозять до місць тимчасового проживання. На місці працюють психологи ДСНС, які знаходять підхід як до малечі, так і до дорослих. Прямо ж на вокзалі переселенці мають змогу перекусити, а також отримати фінансову допомогу від держави.

14 внутрішнього переміщених осіб розселили на території Ярунської громади Звягельського району, решта вирішили оселитися самостійно.

Загалом на сьогодні за період з 19 квітня прихисток на території Житомирської області вже знайшли 315 переселенців, у тому числі 98 дітей. Продовжуємо приймати людей, які стали заручниками війни.

 

Джерело

Новости Украины