Одноразові вейпи — це непогана альтернатива для усіх, хто переходить зі звичайних сигарет і хоче отримати простий пристрій. Досвідченим у вейпінгу особам подобається можливість швидко насититися — декількох тяг достатньо. Проте ресурс вейпів не вічний. В одноразових пристроїв він складає 300-600 тяг, але є й більш потужні моделі. Знайти такі прилади можна за посиланням https://vandalvape.com.ua/ в інтернет-магазині. Але що ж робити з вейпом далі?
Не викидайте
Насамперед треба зрозуміти, що викинути вейп у сміття — погана ідея. Він складається з гуми, пластику й інших полімерних матеріалів. Вони погано розкладаються. Деяким із них для цього потрібно 600 років. Чому не варто викидати ці прилади:
- пластик розкладається повільно й шкодить природі;
- з пластику виділяються токсичні мікроелементи;
- з акумуляторів із часом виділяються кадмій, луг, ртуть тощо.
Усі токсичні речовини після того, як прилад втратить герметичність, потрапляють у ґрунт, воду. Вони шкодять людині й тваринам.
Здайте на утилізацію
Важливо використаний прилад віддати туди, де фахівці вже мають досвід утилізації. Це можуть бути спеціальні пункти в вашому місті. Пошукайте їхні адреси в інтернеті. Що роблять на утилізації:
- розбирають одноразовий вейп;
- відбирають деталі на вторинну сировину;
- елементи, що не підлягають перероблюванню, утилізують.
Такий варіант не шкодить природі. Так ви можете попіклуватися про довкілля.
Віддайте на перероблювання у Vandal Vape
Компанія Vandal Vape зробила цікаву ініціативу. Ви можете здати використанні ПОД-системи на утилізацію в їхні магазини. Одноразки утилізують за усіма правилами. Але між іншими акумулятори з одноразових вейпів використовують, аби допомогти ЗСУ.
Волонтери об’єднують батареї за спеціальними схемами. Так, поєднавши 10-20 акумуляторів, можна створити потужний пристрій. Його передають на фронт, аби закрити базові потреби в польових умовах.
Отже, утилізація — це корисна річ у глобальному розумінні. До того ж вибравши Vandal Vape, ви можете допомогти янголам із ЗСУ.