Що таке кінезіотерапія та які призначення?

Фізична терапія — сучасний метод реабілітації проблем хребта з використанням вправ на спеціальних приладах під контролем реабілітолога.

 

Кінезіотерапія для лікування і реабілітації спини

 

У клініці вертебрології застосовують заняття з кінезіотерапії https://vertebrolog.kiev.ua/kineziterapija за індивідуальними програмами для швидкого усунення змінених рухів. Заняття з кінезітерапевтом мають гарні наслідки при неврологічних проблемах різного ступеня: посттравматичні зміни; спонділоартроз хребта;  корінцевий синдром; невралгії; протрузії; дисплазія

 

Як відбувається лікування?

 

Відновлення за участю такого методу відбувається з вступної консультації. Людина потрапляє на прийом до кінезітерапевта та проходить діагностику для з'ясування індивідуальних завдань лікування. За підсумками тестових випробувань та анамнестичного аналізу розробляється індивідуальна програма вправ. Для досягнення найкращого ефекту та скорочення термінів відновлення кінезіотерапію комбінують з масажем і тракцією.

Заняття робляться 3 рази на тиждень, тренування тривають 45 хв.. Навантаження поширюється в міру поліпшення стану клієнта. Після лікування можна робити фізкультуру в побуті за стандартними схемами.

 

Який принцип процедури?

 

Вправи з кінезіотерапії виконуються на станках, які виконують декомпресійну дію. До рук пацієнта за допомогою манжет кріпляться фіксатори з вагою, які розтягують необхідну ділянку. Він проводить певні вправи, поєднуючи заняття з витягуванням. Ці заняття принципово відрізняються з тренажерним підходом, в якому ви навпаки піднімаєте важкі речі, перевантажуючи суглоби. Розвантаження в комбінації з активними рухами має позитиний лікувальний вплив на суглоби.

 

Фактори, які відбуваються за рахунок терапії:

 

  • зміцнення глибоких м'язевих відділів спини,
  • покращення обмінних процесів,
  • декомпресія хребта,
  • зменшення защемлення спинномозкових нервів

  Обмеження до кінезіотерапії

 

Протипоказів до вправ мало, тому що при різних захворюваннях людині потрібно рухатись. Для певного захворювання підбирається відповідний рівень рухів, що має найбільший прояв в конкретному випадку. При тяжких хворобах початкові рухи повинні починатись майже без зусилля з поступовим його підвищенням протягом лікування.

Тривалість реабілітації складає від 2 тижнів до року що залежить від виду хвороби, її проявів та тривалості.

   

Джерело

Новости Украины