Лісовий офіс оприлюднив свої ціни на ялинки цього року. Враховуючи, що оптовики будуть здебільшого робити закупки в лісових господарствах, то до цих цін ще треба буде додати торгову націнку. До речі, купити безпосередньо в лісників можуть всі бажаючі. Отже, ціни залежать від висоти насадження: Сосна звичайна – від 120 грн до 570 грн; Сосна кримська – від 180 грн до 2700 грн; Набір хвойних гілок – 150 грн. Також можна буде придбати ялинки у горщиках. Нагадаємо, минулого року натуральні ялинки висотою 1,5-1,8 м у Кам’янському коштували 500-800 грн.
Сергій Мельник/ журналіст
Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.
Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.
На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.
Читайте також
Про це повідомив мер Андрій Білоусов. “Після чотирьох років полону додому повернувся наш земляк
Турбота про ветеранів-співробітників – це довготривале зобов’язання Метінвесту, яке щороку набуває нових форм. Задля
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради запрошує суб’єктів підприємницької діяльності взяти участь у
Активісти організації пенсіонерів Каметсталі – ті, хто звик дарувати радість і надихати своїм оптимізмом,
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 05.06.2026 по 11.06.2026
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. “У восьми закладах проводимо ремонти покрівель. У
6-7 червня городян запрошують на відкриття супермаркету «Епіцентр Food&Home» у м. Кам`янське, вул. Звенигородська, 12-Б.
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про те, що Національною установою
Хід робіт перевірив мер Андрій Білоусов. “Завдяки підтримці гуманітарного відділу посольства Швейцарії в Україні
З 1 червня у Кам’янському зросте вартість проїзду у трамваї. Відповідно до рішення виконкому
