Сьогодні у США пройде тристороння зустріч представників США, Вірменії й Азербайджану


Сьогодні у США пройде тристороння зустріч представників США, Вірменії й Азербайджану

Ентоні Блінкен (фото — ЕРА)

Сьогодні у Нью-Йорку відбудеться тристороння зустріч держсекретаря США Ентоні Блінкена, міністра закордонних справ Вірменії Арарата Мірзояна й міністра закордонних справ Азербайджану Джейхуна Байрамова. Про це у Twitter повідомив речник МЗС Вірменії.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«З ініціативи американської сторони сьогодні у Нью-Йорку пройде тристороння зустріч міністра закордонних справ Вірменії Арарата Мірзояна, держсекретаря США Ентоні Блінкена й міністра закордонних справ Азербайджану Джейхуна Байрамова», – йдеться у повідомленні.

  • Близько опівночі 13 вересня 2022 року на кордоні між Вірменією й Азербайджаном відбулося загострення, в якому сторони звинувачують одне одного.
  • 14 вересня Вірменія звернулася до Росії та ОДКБ з проханням про передбачену договором військову допомогу, але отримала фактичну відмову.
  • 18 вересня речник Палати представників США Ненсі Пелосі в Єревані заявила, що США підтримують територіальну цілісність Вірменії та засуджують «смертоносні напади Азербайджану» на цю країну, вважаючи їх нападами на суверенітет Вірменії.
  • У МЗС Азербайджану висловили глибокий жаль з приводу «неприйнятних» заяв Пелосі.

Джерело