Сорочки — один з ключових елементів базового гардеробу. Класичні чоловічі сорочки ніколи не виходять з моди, але їх можуть носити і жінки. Вони додають образу строгості та певної манірності. Вони дорогі, свіжі та прості. При цьому їх можна чудово поєднувати не тільки з офісним стилем, але і з повсякденним, вечірнім, кежуал і стильними аксесуарами для доповнення образу. Бавовняні сорочкові тканини користуються особливою популярністю, оскільки дозволяють тілу дихати, гіпоалергенні та зручні в носінні. Сорочкові тканини використовують не тільки для пошиття строгих сорочок, але й сміливо можна приміряти на сукні, туніки та сарафани. Прикрашають їх яскравими комірцями, мереживними жабо, воланами, кишенями і модною вишивкою. У цьому сезоні дуже популярні декоровані сорочки, які дозволяють створювати витвори мистецтва з найнудніших моделей.
Який склад сорочкових тканин?
Сорочкова тканина зазвичай виготовляється з натуральних волокон. У сучасній текстильній промисловості все більшої популярності набувають також комбінації натуральних і штучних матеріалів.
Тому до складу сорочкових тканин входить:
- Бавовна. Один з найпоширеніших матеріалів для сорочкових тканин. Бавовняні тканини легкі, м’які та повітропроникні, завдяки чому в них комфортно навіть у спекотну погоду.
- Льон. Лляні сорочкові тканини мають натуральну текстуру і відмінну повітропроникність. Добре вбирає вологу і робить одяг легшим.
- Віскоза. Штучне волокно, виготовлене з натуральної сировини. Має шовковисту текстуру і приємне на дотик.
- Комбіновані варіанти. Такий матеріал може бути змішаний з різноманітними натуральними та штучними волокнами. Це покращує такі властивості тканини, як міцність та еластичність.
Як доглядати за сорочковою тканиною?
Сорочкові тканини прості в догляді. Для забезпечення тривалого терміну служби та уникнення втрати кольору і текстури слід дотримуватися наступних рекомендацій:
- Тканини, виготовлені виключно з натуральних матеріалів, можна прати у пральній машині, використовуючи стандартні методи.
- Тканини, виготовлені зі змішаних штучних компонентів, слід прати вручну при температурі нижче 40 градусів.
- Використовуйте кондиціонер для білизни, щоб зберегти колір і м’якість під час прання.
- Не використовуйте сильні засоби для виведення плям.
- Під час прання вмикайте помірний режим віджиму.
- Прасуйте стільки разів, скільки потрібно.