Співпраця з Уралом і робота в Пакистані – захоплений педуніверситет переймає досвід росіян – новини Бердянська

Офіційні ресурси бердянської окупаційної адміністрації повідомляють про налагодження співпраці між “Азовським” і Уральським педуніверситетами

Співпраця з Уралом і робота в Пакистані - захоплений педуніверситет переймає досвід росіян Для студентів псевдовузу в Бердянську відкриваються нові перспективи. Фото: соцмережі

Представники захопленого університету Бердянська та Уральського педагогічного закладу вищої освіти провели стратегічну сесію, на якій визначили перспективні напрямки співробітництва.

Зокрема “АГПУ” переймав досвід регіональної системи науково-методичного супроводу педагогічних працівників та управлінців та забезпечення роботою представників Центрів відкритої освіти закордоном, в тому числі в Пакистані.

“В том числе в Пакистане”… Заманливо! Скріншот із z-пібліків

При цьому в той же час студенти релокованого БДПУ мають можливість публікуватись в провідних європейських наукових виданнях, стажуватись в Європі, отримувати гранти на наукові дослідження і т.д.

За повідомленням адміністрації окупованого університету Бердянська в закладі зараз навчається 2900 студентів.

Источник

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України