Страх перед мобілізацією можна перебороти: що для цього потрібно – пояснення психологині

Страх перед мобилизацией можно преодолеть: что для этого нужно – объяснение психолога

Для того, щоб перебороти страх і прийти до ТЦК, потрібно, щоб мобілізація у людей почала асоціюватися із життям, а не зі смертю.

На цьому наголосила психологиня Оксана Зайцева в ефірі телеканалу “Київ 24”.

За її словами, страх перед мобілізацією залежить від внутрішнього порогу кожної людини –  хтось боїться і демонструє це, а комусь вдається свій страх вгамувати. 

“Це залежить від того, який характер у людини, як вона переживає це, з ким спілкується, яке в неї оточення і на що налаштована людина”, – пояснила психологиня.

При цьому Оксана Зайцева наголосила, що “насправді людина боїться не армії, не того, що потрібно піти воювати”.

“Людина боїться смерті. І це вже поганий знак, тому що, якщо людина цього боїться, подолати це скоріш за все буде не так легко. А от коли людина зрозуміє, що за цим стоїть життя, що можливо і потрібно виживати, потрібно перемагати, потрібно захищати свою родину і свою країну, тоді буде все набагато краще”, – зауважила вона. 

https://tsn.ua/ukrayina/strah-pered-mobilizaciyeyu-mozhna-pereboroti-scho-dlya-cogo-potribno-poyasnennya-psihologini-2481418.html

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України