Світоліна: Буду намагатися з кожним матчем набирати форму. Саме такі завдання у мене зараз у пріоритеті

Світоліна: Буду намагатися з кожним матчем набирати форму. Саме такі завдання у мене зараз у пріоритеті

Элина Свитолина, Getty Images

Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала своє рішення відновити кар’єру.

«Зараз моє завдання – це набирати ігрову та турнірну форму, тому що це трохи інше, тут уже додається кілька факторів, які на це впливають. Поки я працюю над цим і потім, якраз на турнірах намагатимуся набирати ігрову форму: дуже важливо правильно фокусувати увагу, вибиратися з важких матчів, які напевно чекають на мене попереду. Зараз я не поспішаю, я віддаюся на тренуваннях на всі 100%, роблю все можливе, щоб приймати той стан, який зараз є, і той факт, що в мене займе якийсь час, щоб бути в гарній ігровій формі на 100%».

«Насамперед для мене було дуже важливо, щоб я відновила свій стан, зрозуміла, де я перебуваю ментально, що я можу робити, щоб привести себе до більш нормального стану. Для мене ці місяці без тенісу були важливими, щоб повністю відпочити, тому що я була з ним пов’язана все своє життя».

Читайте також: Монфіс: Світоліна дуже мотивована повернутися

«Зараз у мене самої немає очікувань від себе. Для мене важливо ставити міні-завдання, які я можу досягати протягом місяця максимум двох. Так, є цілі, яких я хотіла б досягти до кінця своєї кар’єри. Вони завжди десь у голові присутні. Але зараз для мене важливо розподілити ці маленькі завдання та просуватися вперед до своєї форми, знайти свою гру, бути фізично готовою та сильною. Це зараз для мене важливо. Щоразу, коли я виходитиму на корт і гратиму, я намагатимуся з кожним тренуванням, з кожним матчем набиратиму свою форму. Саме такі завдання маю зараз у пріоритеті».

Світоліна повернеться на корт у квітні. Українка здобула wild card на турнірі WTA 500 у Чарльстоні. Івент розпочнеться 3 квітня.

У грудні Світоліна відновила тренування. Наразі Еліна тренується під керівництвом нідерландця Рамона Слейтера.

Світоліна призупинила виступи наприкінці березня минулого року, готуючись до народження доньки. Українка втратила звання першої ракетки країни під час своєї відпустки.

Світоліна починає своє повернення в теніс, перебуваючи за межами топ-1000 світового рейтингу та з 10 рейтинговими очками. Спочатку Еліна матиме високий «заморожений рейтинг» (№20 WTA), який вона зможе використовувати за правилами WTA на 12 турнірах, серед яких два турніри Великого Шолома і один WTA 1000.

Джерело

Новости Украины