Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки запрошує діток та їхніх батьків провести зимові свята разом! У наших казках – справжній дух різдвяно-новорічних свят і віра в те, що добро завжди перемагає. На Основній сцені дивіться виставу «Білосніжка та сім гномів» за мотивами казки братів Грімм – чарівну історію про добру Білосніжку, лиху Королеву, веселих Гномів та прекрасного Принца. На Новій сцені – прем’єра «Зоряна мандрівка» за п’єсою Неди Нежданої. Юні глядачі вирушать разом із героями казки у захопливу і сповнену пригод подорож казковими планетами, щоб знайти чудодійні ліки і врятувати Новий рік. Вірте в казку, в силу добра, і нехай здійсниться новорічне диво!
Сергій Мельник/ журналіст
Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.
Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.
На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.
Читайте також
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. “У восьми закладах проводимо ремонти покрівель. У
6-7 червня городян запрошують на відкриття супермаркету «Епіцентр Food&Home» у м. Кам`янське, вул. Звенигородська, 12-Б.
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про те, що Національною установою
Хід робіт перевірив мер Андрій Білоусов. “Завдяки підтримці гуманітарного відділу посольства Швейцарії в Україні
З 1 червня у Кам’янському зросте вартість проїзду у трамваї. Відповідно до рішення виконкому
На урочистій лінійці в одному з навчальних закладів побував міський голова Андрій Білоусов. “Цього
Криворізькі правоохоронці викрили схему заволодіння бюджетними коштами під час закупівлі піску для дитячих майданчиків.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. Перевірив хід виконання ремонтів житлового фонду в
У заході взяв участь міський голова Андрій Білоусов. “Культура та історична пам’ять єднають суспільство
Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП ДОР
