Театр ім. Лесі Українки запрошує у захопливу музичну подорож — прем’єру концерту оркестру і солістів театру “МУЗИЧНЕ СУЗІР’Я. ШЕДЕВРИ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ” — 15 березня, 12:00, на Малій сцені. У програмі – найвідоміші та найулюбленіші твори композиторів різних епох: від величного бароко до пристрасного романтизму. Подаруйте собі незабутній час, наповнений красою та гармонією! Квитки: https://teatr-kam.com/…/muzychne-suzir-ia-shedevry…/
Сергій Мельник/ журналіст
Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.
Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.
На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.
Читайте також
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. “У восьми закладах проводимо ремонти покрівель. У
6-7 червня городян запрошують на відкриття супермаркету «Епіцентр Food&Home» у м. Кам`янське, вул. Звенигородська, 12-Б.
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про те, що Національною установою
Хід робіт перевірив мер Андрій Білоусов. “Завдяки підтримці гуманітарного відділу посольства Швейцарії в Україні
З 1 червня у Кам’янському зросте вартість проїзду у трамваї. Відповідно до рішення виконкому
На урочистій лінійці в одному з навчальних закладів побував міський голова Андрій Білоусов. “Цього
Криворізькі правоохоронці викрили схему заволодіння бюджетними коштами під час закупівлі піску для дитячих майданчиків.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. Перевірив хід виконання ремонтів житлового фонду в
У заході взяв участь міський голова Андрій Білоусов. “Культура та історична пам’ять єднають суспільство
Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП ДОР
