Тернопільському перевізнику, чий автобус потрапив у смертельну автокатастрофу в Польщі, хочуть анулювати ліцензію

6 березня у в Підкарпатському воєводстві Польщі трапилася аварія, де перекинувся автобус, перевізником якого є ФОП “Стецик” з Тернополя, загинуло 5 людей і 28 отримали травми. “Укртрансбезпека” завершила позапланову перевірку підприємця і має висновки.

Про це повідомив голова “Укртрансбезпеки” Єгор Прокопчук на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук». За його словами, було виявлено ряд порушень, які могли стати причиною ДТП.
«Ми виявили низку порушень в організації та здійсненні пасажирських перевезень: недотримання режиму праці-відпочинку водіїв, інструктажі з питань безпеки дорожнього руху проводяться директором, який не пройшов підвищення кваліфікації, не забезпечено проходження відповідного стажування та інструктажів деяких водіїв транспортних засобів, ліцензіат допускає до перевезення транспортні засоби, інформацію про які не подано до “Укртрансбезпеки”», – йдеться у дописі Єгора Прокопчука.

Він також розповів про те, що буде далі з перевізником.

«Чинне законодавство не дозволяє нам забрати ліцензію вже зараз, навіть, коли ми бачимо суттєві порушення. Закон передбачає, що ми маємо надати перевізникові час на усунунення порушень. Тож, перевізник має на це місяць. І лише тоді може йти мова про анулювання чи зупинення дії ліцензії», — додає очільник “Укртрансбезпеки” Єгор Прокопчук.

Источник