Топ-7 найкращих позашляховиків для зими

Для активного використання по бездоріжжю чи в умовах суворої зими частіше всього водії обирають позашляховики. Це універсальні авто, оскільки підійдуть для будь-якого виду їзди.  Сучасні модифікації розроблені таким чином, що дають відчуття безпеки та комфорту. При цьому вони практичні та функціональні. До того ж, сучасні виробники пропонують не лише позашляховики преміум-класу, можна придбати й бюджетні моделі. Такі авто обов’язково підкреслюють статус свого власника. Після їх придбання важливо доповнити салон всіма необхідними аксесуарами. Підібрати якісні товари, які будуть корисні для водія, можна в магазині https://shopforcars.in.ua/ua/podarochnye-nabory-dlya-avtomobilista/.

В залежності від того, в яких умовах буде використовуватись позашляховик, їх поділяють на два типи: моделі з підвищеною прохідністю (хороший позашляховий потенціал та повний привід) та паркетники (авто з характеристиками, які наближаються до показників звичайних легковиків, але з хорошою прохідністю та «брутальним» дизайном). В залежності від розмірів позашляховика, місткості салону та багажного відділення виділяють компактні моделі, середніх розмірів та повнорозмірні позашляховики.

Кращі позашляховики для зими: топ-7 кращих варіантів

Ті, хто планують обрати сучасний, потужний позашляховик для зими та активного користування, повинні розглянути популярні моделі в цьому сегменті.

  • Subaru Forester. Авто актуальне не тільки для виїздів в зимовий період. Воно зручне, містке та комфортне. Відмінно справляється з переїздами по бездоріжжю. Передбачений кліренс – більше 200 мм. Кросовер в 2019 р. отримав статут найбезпечнішого авто в своєму сегменті. В новій модифікації передбачений повний привід та система керування позашляховим режимом. Для зручності та спрощення керування електронікою встановлено кілька профілів роботи з нею. До важливих функціоналів транспортного засобу також відноситься комплексна система безпеки, розроблена спеціально для цього позашляховика, програма для автоматичного регулювання дальнього світла, автоматичне гальмування в ситуаціях, коли авто рухається заднім ходом, подушки безпеки. Встановлена і електропривідна система для дверей багажного відділення.
  • Honda CR-V. Кросовер компактних розмірів, рекомендований для тих, хто віддає перевагу активному способу життя. Через високу стартову вартість авто більш популярне в Європі та США. Останнє покоління було запропоноване в жовтні 2016 року.
  • Skoda Kodiaq. Максимальна потужність авто – 180 к.с. Використання пального – 6-9 л/100 км. Розгін до 100 км/год – 7 с. Максимальна швидкість вказана виробником на рівні 206 км/год. Всього запропоновано 6 модифікацій цього транспортного засобу.
  • Volvo XC40. В 2018 року позашляховик визнано авто року в Європі. Серед сучасних модифікацій виробник пропонує кілька версій електрифікованого типу. Серед позашляховиків-гібридів – це один з кращих варіантів. Потужність може досягати 260 к.с., але основна сила передається на передню частину авто. Повнопривідна версія поки що виробником не запропонована. Однією з головних переваг авто є низькі паливні затрати. Електрифіковане авто споживає лише 1,8 л на 100 км. Близько 50 км авто може рухатись тільки на електричній тязі. Якщо для зарядки використовувати побутову розетку, повноцінно батарею зарядити можна за 6 годин. Зарядка в швидкому режимі триває близько 2,5 годин.
  • Renault Duster. Відноситься до класу умовно недорогих авто в своєму сегменті. Має компактні розміри, але при цьому для невеликої сім’ї місця в салоні буде достатньо. Вага авто, як для його модифікації, невелика – 1160-1250 кг (в залежності від обраної моделі — з повним приводом чи з передньопривідною версією). Навіть стандартна комплектація обладнана сталевими дисками, імобілайзером, гідропідсилювачем керма. В більш дорогих версіях передбачена сучасна система клімат-контролю, якісне облаштування салону, парктронік, бортовий комп’ютер та аудіосистема. За бажанням авто може бути доукомплектоване системою курсової стійкості, підігрівом лобового скла, сучасною мультимедійною системою.
  • Toyota RAV4. Позашляховик, який відзначається кращими продажами в світі. Комплектація авто гібридного типу, але популярними залишаються й модифікації неелектрифіковані. В Україні більш доступною є негібридна комплектація авто (173 к.с.). Якщо ж є можливість купити повнопривідну модель, вона коштує дорожче, але будуть помітні мінімальні затрати на пальне. Авто цієї моделі, які запропоновані в Україні, мають більш скромне оснащення ніж ті, якими користуються в США та Європі. Авто може активно застосовуватись для пересування по бездоріжжю. Частіше всього його купують ті, хто любить активний відпочинок.
  • Suzuki Vitara. Якщо розглядати одну з базових комплектацій, на ній передбачені такі функціонали, як імобілайзер, спеціальні фіксатори для дитячих сидінь, антиблокувальна система, система для розподілу зусиль гальмівної системи. Центральний замок – на дистанційному управлінні. При розробці та виготовленні велика увага приділялась комфорту та безпеці – якісні паски безпеки з можливістю відрегулювати розмір по висоті, спеціальний захист від бокового удару. Також є бокові та фронтальні подушки безпеки, які захищають не тільки водія, але й пасажирів. Не передбачені датчики для фіксації тиску в шинах, датчики паркування та фіксації «сліпих» зон. В базовій комплектації (на відміну від інших) не має й камери заднього виду та системи автоматичного гальмування.

Позашляховики — модна тенденція серед транспортних засобів не тільки в Україні, але й в усьому світі. Їх використання дозволяє відчувати себе в комфорті та безпеці. При цьому такі авто мають ще й масивний привабливий зовнішній вигляд. На думку спеціалістів за наступні кілька років позиція щодо їх популярності змінюватись не буде, оскільки їхні головні переваги – екологічність, безпека та дизайн — тільки вдосконалюються, враховуючи потреби користувачів.

Новости Украины