Торгівля на криптовалютній біржі: основні способи

Цифрові кошти – один із найбільш прибуткових активів сьогодення. Якщо звернути увагу на нинішній курс біткоїна та провести паралелі з його минулим, можна впевнитися, що вартість зросла на тисячі відсотків. Зараз кожен може придбати біткоїн на криптовалютній біржі, у приватних осіб чи в криптобанкоматах.

Початкові дії

Варто серйозно ставитися до нового заняття: торгівля криптовалютою не терпить дилетантства. Перш за все варто вивчити теоретичну базу. Тобто ознайомитися з основними поняттями, щоб розуміти, про що взагалі йдеться. Криптовалютна біржа Binance пропонує безплатні матеріали для навчання, що будуть корисними й новачкам, і професіоналам.

Крім того, користувачі можуть випробувати власні сили за допомогою демо-акаунтів. Зазвичай таку послугу пропонують майже всі майданчики. В демо-варіанті немає ризику для власних заощаджень.

Перший крок – реєстрація на самій біржі. Найпопулярніший варіант для українців – Binance. Також знадобиться створити криптогаманець та пройти процедуру верифікації. Майданчику потрібно представити деякі документи, щоб виключити можливості шахрайства.

Робота з криптовалютами: початкові кроки

На цьому етапі вибирають стратегію власної поведінки. Краще за все вибрати один із перевірених методів торгівлі. Наприклад, це може бути торгівля всередині дня (дейтрейдинг) або ходл.

Під час вибору детрейдингу зручніше зберігати віртуальні кошти прямо на біржі, адже вони постійно необхідні для роботи. Це зручніше, але менш безпечно. Тому варто витратити пару хвилин та вивести кошти на криптогаманець, щоб з ними нічого не сталося. Ходл – це довготривала стратегія.

Особливості торгівлі на криптовалютних платформах

Є тисячі криптовалют, але не кожна з них має перспективу. Звісно, біткоїн та ефір коштують дорожче, але є і більш перспективні варіанти. Спеціалісти рекомендують звернути увагу на:

  • Tether;
  • Cardano;
  • Solana;
  • Dogecoin чи інші види крипти з Топ-30.

Новачку варто запам’ятати кілька правил. Перше з них говорить про те, що вартість певної монети може коливатися в різному напрямку. Не потрібно панікувати, якщо вибраний цифровий актив втрачає в ціні. Водночас мінімізувати ризики можна, якщо оперувати невеликим сумами. Спеціалісти стверджують, що просідання курсу – тимчасове явище в довготривалій перспективі.

На курс цифрових валют впливають і світові події. Наприклад, протести в Казахстані у 2020 році стали причиною зміни курсу біткоїна та інших цифрових активів. Адже саме в цій країні знаходиться велика кількість майнінгових ферм.

Навіть за наявності досвіду не зайвим буде вивчати прогнози чи аналітичну інформацію. Часто спеціалісти ведуть власні блоги, проводять семінари чи знімають відео про торгівлю криптою. Варто прислухатися до їх авторитетної думки, але не треба сліпо вірити їхнім словам. З часом навіть новачок зможе робити висновки в правильному напрямку.

Торгівля криптою потребує відповідальності. Не варто думати, що успішні операції вдасться одразу виконувати за ноутбуком в кафе.

Новости Украины