Трампу може загрожувати ув’язнення за порушення закону про шпигунство – Politico


Трампу може загрожувати ув'язнення за порушення закону про шпигунство – Politico

Фото: EPA

Федеральне бюро розслідувань перевіряє, чи не порушив колишній президент США Дональд Трамп закон про шпигунство, пише видання Politico.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

У п’ятницю стало відомо, що під час обшуку в маєтку Трампа у Мар-а-Лаго було знайдено секретні документи.

Politico, посилаючись на ордер на обшук, пише, що правоохоронні органи проводять розслідування щодо експрезидента за підозрою у знищенні записів, перешкоджанні розслідуванню та порушенні закону про шпигунство.

Йому може загрожувати ув’язнення або штраф у випадку, якщо його провину доведуть в суді.

Агенти ФБР знайшли у Трампа чотири комплекти документів під грифом «цілком секретно», три комплекти секретних документів та комплекти конфіденційних документів. Загалом вони вилучили близько 20 коробок із речами, теки з фотографіями, рукописною запискою, указом про помилування союзника Трампа Роджера Стоуна та профайлом «президента Франції».

Розслідування розпочалося після того, як Національне управління архівів та документації США у лютому 2022 року повідомило Конгрес про те, що близько 15 коробок з документами та секретними матеріалами Білого дому перебувають у будинку Трампа у Флориді.

  • 8 серпня ФБР провела обшуки в будинку Дональда Трампа в Мар-а-Лаго. Трамп заявив, що «велика група агентів ФБР» здійснила рейд у його будинку та зламала його сейф.

Читайте також: Трамп є найбільшою загрозою для США за весь час існування країни – Дік Чейні

Джерело