Травма Ломаченка – цирк та повна брехня: Редкач не вірить українцю

Редкач розкритикував Ломаченка
/ facebook.com/vanyajunito.redkach

Одіозний боксер Іван Редкач не пропускає повз жодної інформації, яка стосується його земляка Василя Ломаченка. Цього разу ван прокоментував травму Василя та назвав все вигадками та брехнею у чистому вигляді.

Іван Редкач виклав великий пост у своєму Instagram-акаунті, у якому жорстко розкритикував інформацію про травму Ломаченка. Він заявив, що команда Василя придумує виправдання, які пояснили б поразку Ломаченка у бою проти Лопеса.

До теми: Ломаченку зробили операцію – українець із серйозною травмою плеча бився з Лопесом

Жорстка критика від Редкача

«Схоже більше на чисту брехню, чим на вагомі доводи щодо програшу. Очевидно, що замість того, щоб переглянути свій бій і працювати над помилками, Василь і його команда придумують причини і виправдання поразки. Ми всі прекрасно бачили, як Василь віджимався на кільцях, ходив на руках, по воді, на чому тільки можна і як тільки можна під час свого підготовчого табору», – написав боксер.

Редкач пригадав і слова Василя перед боєм. Який говорив, що відмінно себе почуває, немає жодних травм та готовий до поєдинку так, як ніколи ще не був. Тому інформацію про те, що Ломаченко бився з американцем із серйозною травмою плеча назвав повною брехнею.

Він зазначив, якщо це була правда про пошкодження боксера, то куди дивилась команда Ломаченка. Вона випустила на ринг проти серйозного суперника травмовано боксера, такий крок зі сторони команди є просто безглуздим.

Що це… клоунада? Плювок в обличчя всьому боксу? Плювок і посмішка над фанатами? Або амбіції великого хлопчика, який не слухається свого тата? Це просто цирк, хоча навіть не смішно, а низько,
– заявив Редкач.

Редкач пригадав ситуацію з Менні Пакьяо, який міг сісти в тюрму або великий штраф за те, що приховав інформацію про травму плеча перед боєм з Флойдом Мейвезером.

Неприязність Редкача

  • Останнім часом Редкач висловлювався негативно на адресу Ломаченка. Зокрема, Іван порівняв Ломаченка з президентом Росії Володимиром Путіним. Перед поєдинком Ломаченко – Лопес Редкач повідомив, що поставив 25 тисяч доларів на перемогу Теофімо
  • Редкач і до поєдинку не надто люб’язно ставився до свого земляка. Він через соціальні мережі запропонував Ломаченку перейти в його дивізіон, щоб провести поєдинок один проти одного.
  • Підтримував Лопеса, закликавши Василя бігти якнайдалі від потужних ударів американця. Раніше він прокоментував тренування Лопеса, який готується до бою проти Ломаченка. Він вважав, що ще декілька таких відео і українець би відмовився від поєдинку.
  • Робив скандальні опитування щодо результату бою Ломаченко – Лопес, де порівняв Василя з «братом у Христі».

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похоже больше на чистое враньё нежели чем на весомые доводы к проигрышу. Очевидно, что вместо того что бы пересмотреть свой бой и работать над ошибками, Василий и его команда придумывают причины и оправдания поражению. Мы все прекрасно видели как Василий с лихвой отжимался на кольцах, ходил на руках, по воде, на чем только можно и как только можно во время своего подготовительного лагеря. Более того, Василий говорил что во всех своих предыдущих боях он не был так готов и никогда так не выкладывался, и не чувствовал себя на 100%. Он четко говорит, что он отдохнул год и он себя отлично чувствует, никаких травм нет и т.д. И т.п. Враньё однозначное! НО, допустим что это не враньё и травма имела место быть. В таком случае, куда смотрела команда, где их профессионализм, как они на самый важный и главный бой не только для Василия но и для них в жизни, могли выпустить бойца с ТРАВМОЙ! Что это…клоунада? Плевок в лицо всему боксу? Плевок и усмешка над фанатами? Или амбиции большого мальчика который не слушается своего папу? Это просто цирк, хотя даже не смешно; это низко. И давайте не будем забывать, что Мэнни Пакьяо мог сесть в тюрьму, и му грозил срок от 1 до 4 лет или крупный штраф за то утаил информацию о травме плеча перед боем с Флойдом Мэйуэзером. Таковы правила штата Невада. А может команда Василия с Василием скопировали именно это случай?…. тогда стоит команде и Василию вернуть деньги всем тем, кто ставил на победу Василия. В любом случае, правда это или ложь; это неуважение к своему сопернику, подстава своей команды, неуважение к комиссии бокса штата Невада и своим болельщикам. #myopinion #only

Допис, поширений Ivan El Terribel Redkach (@ivan_redkach_11) 21 Жов 2020 р. о 12:00 PDT

 

Источник