«Трясло сильно»: Туреччину сколихнув потужний землетрус, є поранені

"Трясло сильно": Турцию всколыхнуло мощное землетрясение, ранены

Внаслідок землетрусу щонайменше 22 людини отримали поранення. У ніч на 23 листопада у Туреччині стався землетрус магнітудою 5,9-6,0 балів.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ та жителі країни у соцмережах.

Зазначається, що його епіцентр розташовувався за 14 кілометрів на південний схід від міста Дюздже, що а 200 км від Стамбула. Попри таку відстань поштовхи дуже добре відчули і мешканці самого Стамбула.

"Землетрус силою аж у 6 балів сьогодні о 4.09 ранку. Всі живі, але трясло сильно — відчуття з хвилину, а здавалось цілу вічність. Було, наче їдеш у потязі "Укрзалізниці" у плацкарті на швидкості 120 км на годину. Бодрячок!", — написала українка, яка вже два роки мешкає у Стамбулі.

"Прокинутися від того, що двері рухаються і ліжко ходором ходить. Землетрус у Дюздже, відносно недалеко від Стамбулу. Нас теж трухануло знатно", — написала інша українка, яка вже давно мешкає у Туреччині.

Як повідомив міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа, внаслідок землетрусу щонайменше 22 людини отримали поранення, щодо загиблих наразі інформація не надходила.

"Поточна ситуація через землетрус магнітудою 5,9, який стався у населеному пункті Гьольйака провінції Дюздже о 04.08: 22 поранених у Дюздже, один з яких перебуває у тяжкому стані через стрибок з висоти", — зазначив він.

Джерело: https://tsn.ua

Джерело