Триатлети Донецької області здобули 7 медалей на чемпіонаті України в Боянах

11-12 червня в селі Бояни Чернівецької області відбулися національні змагання з триатлону: чемпіонат України на спринтерській дистанції та чемпіонат України в естафеті-мікст, у межах яких понад 100 спортсменів визначали кращих у вікових групах дорослі, молодь, юніори, юнаки і кадети. Старти були відбірковими до чемпіонату Європи, що пройде в серпні у Туреччині.   Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.    Від Донеччини на змаганнях виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, які представляють місто Слов’янськ.   На спринтерській дистанції, що передбачала 750 м плавання, 20 км велоперегонів і 5 км бігу, Іван Шевченко переміг серед молоді та здобув срібну медаль серед чоловіків. Ксенія Левковська стала другою за підсумками жіночих змагань. Іван Ткаченко відзначився «сріблом» серед молоді. Захар Цівковський виборов «золото» у віковій групі кадети.   Бронзовими призерами були: серед юнаків – Гліб Якубець, серед юніорок – Кіра Агафонова. За підсумками чемпіонату України в естафеті-мікст серед дорослих 4 місце посіла команда Донеччини, до якої увійшли Іван Шевченко, Маргарита Меньшикова, Іван Ткаченко та Кіра Агафонова.   Підготували триатлетів Донецької області тренери Георгій та Ольга Драгуляни.