Тростянецькій громаді на Сумщині передали 9 генераторів з Чехії: де вони працюватимуть

За інформацією: Суспільне Суми.

Передача генератора з Чехії. Тростянецька громада, Сумська область. 28.11.2022. Фото: Тростянецька міська рада

Тростянецькій громаді на Сумщині передали 9 генераторів з чеського міста-побратима Бистршице-над-Пернштейнем. Про це повідомили у Тростянецькій міській раді.

8 генераторів мають потужність 5,5 кВт та один – 3,5 кВт. Вони працюватимуть під час тривалого відключення електроенергії в освітніх та соціальних закладах. За інформацією міськради, генератори передали до Люджанської, Білківської та Станівської шкіл, центру первинної медичної допомоги та центру надання соціальних послуг.

Читайте також

  • У Тростянецьку громаду на Сумщині передали спорядження для гасіння пожеж зі Швейцарії.
  • Тростянецька лікарня отримала стоматологічне обладнання від швейцарських волонтерів.
  • Сумські рятувальники отримали 6 генераторів від міжнародної гуманітарної організації.
  • Генератори “Міськводоканалу” не можуть забезпечити водопостачання у будинки сумчан.

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України