У Дніпрі пішов з життя відомий історик

21 жовтня, пішов з життя науковий співробітник Дніпропетровського національного історичного музею та колишній викладач ДДУВС Олександр Марінченко.

 

Про це повідомляє Відкритий.

Інформацію про смерть дніпровського історика журналістам Відкритого підтвердили його друзі. За їх словами, причиною гибелі став інсульт. Олександр Марінченко закінчив історичний факультет ДНУ ім. Олеся Гончара. Викладав у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, а також був науковим співробітником історичного музею імені Дмитра Яворницького. Займався питаннями Другої світової війни.

 

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України