У «Драмікомі» відбулася прем’єра чудової вистави «Наприкінці часів»

Павло Ар’є — псевдонім українсько-німецького драматурга (справжнє ім’я — Алєксєєв Павло Валентинович). Став відомим після написання п’єси «На початку і наприкінці часів» (2013) та появи низки успішних вистав на основі неї, які стали культовими серед українських глядачів.

Саме цю п’єсу на сцені «Драмікому»  поставив талановитий дніпровський режисер Артур Опрятний.

— У цій виставі мені хотілося показати трагедію людських доль, — каже режисер. — Кожен герой тут надламаний, життя кожного з них тяжке. І виникають запитання: чи можна знайти вихід і чи мають ці люди щастя?

Задум режисера втілили актори театру: Маргарита Савенко ( Влада), Олена Попова (Слава), Єгор Герасимов (дільничний) и народний артист України Віктор Гунькін (баба Прися).

Безумовно, баба Прися у  виконанні Віктора Володимировича Гунькіна — самий вражаючий образ вистави.

— Мій персонаж в виставі – жіночий образ, — розповідає Віктор Гунькін. — Баба Пріся – жінка, яка настільки любить свій край, де вона народилася, де вона виросла, де вона знає кожен шматочок землі, що вона не може його покинути, не дивлячись на те, що радіація згубно впливає на здоров’я. Це свідчить про те, що не перевелися ще патріоти на нашій землі. І зараз, під час війни, люди залишають свої сім’ї, дітей, жінок, матерів, гинуть за нашу землю, за щастя, за те, щоб люди могли спокійно спати. Тому що жодний загарбник не має права бути на нашій землі. Ми нічого чужого не беремо и свого не віддаємо. «Краще я помру тут, а ніде інде», — говорить моя героїня.

Найблизчим часом вистава «На наприкінці часів» покажуть 26 СЕРПНЯ у 18 00.

Жанр: психологічна драма на 1 дію

Тривалість: 1 година 20 хвилин