У Києві й області можуть відключити електропостачання через «прильоти» ракет, — «Укренерго»

Відключення світла, свічки, розетка, електропостачання, електрика Фото: КиевВласть | Ілюстративне фото: відключення електропостачання

Фахівці просять українців економити енергію, щоб уникнути перебоїв і прискорити ремонтні роботи.

Related video

На Київщині можливі аварійні відключення електроенергії внаслідок удару російських військ по критичній інфраструктурі. Пресслужба національної компанії «Укренерго» повідомила про наслідки у Facebook.

15 жовтня внаслідок влучення ракет ЗС РФ сильно пошкоджений один із об’єктів енергетичної інфраструктури. Фахівці «Укренерго» ведуть ремонтні роботи й намагаються усунути неполадки в системі, але надійність енергопостачання Києва та всього регіону опинилася під загрозою.

«Диспетчерський центр «Укренерго» попереджає про можливе застосування графіків аварійних відключень, стежте за повідомленнями обленерго (операторів систем розподілу)», — зазначила пресслужба.

«Укренерго» також попросила мешканців регіону економно споживати електрику, особливо в найнапруженіший період чз 17:00 до 23:00, коли більшість людей перебувають удома. Щоб знизити навантаження на мережі, представники компанії рекомендують не використовувати «ненажерливі» електроприлади, вимкнути зайві лампочки й освітлювальні прилади, користуватися пральними машинками вночі.

«Такі заходи дають нашим фахівцям можливості швидше стабілізувати ситуацію та провести необхідні відновлювальні роботи», — наголосило «Укренерго».

10 жовтня ДПЕК попередила про відключення світла в Києві й області через обстріл РФ. Постачальник зробив пріоритет критичним об’єктам, але звичайні споживачі на якийсь час залишилися без електроенергії.

Пізніше в Києві запровадили погодинні відключення електроенергії в районах. ДТЕК пообіцяла, що кияни залишаться без світла не довше, ніж на чотири години.

У зв’язку з обстрілами ЗС РФ Україна зупинила постачання електроенергії в країни Євросоюзу. Як заявив міністр енергетики Герман Галущенко, саме цього росіяни й домагалися, атакуючи електростанції та підстанції.

Новости Украины