У Нікополі рятують песика, пораненого під час обстрілу

Молодий пес Оскар жив в одному з дворів Нікополя. Там його годували і навіть інколи пускали на ночівлю до квартир.

5 жовтня його знайшли далеко від двору з важкою травмою голови внаслідок ворожого обстрілу. Собака отримав осколкове поранення після прильоту. У Оскара була пробита черепна коробка, пес був знесилений і весь у крові.
Добрі люди відвезли песика до благодійного фонду «Шанс на життя».


В перші дні перебування у притулку Оскару ставили крапельниці з антибіотиком. Після того, як стан пса стабілізували – відвезли до ветеринарної клініки в Дніпро.
-Вже коли робили операцію, то виявили багато дрібних уламків та гематому. Її важливо було видалити. Оскар пробув у клініці десь 10 днів і ми повернулися до притулку. Шви ще не зняли – принаймні тиждень ще буде ходити. Він добре їсть, п’є. Первинні рефлекси у собаки є. Все наче розуміє, але результат лікування і відновлення після травм голови та мозку ми побачимо десь через місяць. Я дуже сподіваюся, що Оскар буде повноцінним псом, – розповіла засновниця благодійного фонду для безпритульних собак «Шанс на життя» Олена Вошун.
Якщо Оскар адаптується до життя після такої травми, Олена має надію, що його заберуть волонтери з Європи і прилаштують у турботливу родину.
Попереду у Оскара тривале лікування, тож фінансова підтримка для фонду вкрай важлива.
Реквізити для допомоги Оскару:
4731 2191 2423 8217 ПриватБанк. Отримувач Вошун Олена Іванівна (БФ «Шанс на життя»)

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України