«Укренерго» скасовує віялові відключення електрики у Київській області, — ДТЕК

Віялові відключення світла На Київщині скасували віялові відключення світла

27 жовтня повідомлялося, що у Києві та області жорстко обмежать споживання електрики. Однак у ніч проти 28 жовтня у всі будинки українців повернули світло. Водночас у столиці відключення продовжаться і будуть тривалішими.

Related video

Енергетична компанія «Укренерго» скасувала екстрені відключення електрики у Київській області, які було запроваджено 27 жовтня. Про це повідомили у пресслужбі «ДТЕК Київські електромережі».

У відомстві розповіли, що в ніч проти 28 жовтня у всі будинки українців повернули світло.

«ДТЕК Київські регіональні електромережі повернули світло споживачам у місті Київ, до яких застосовувалися екстрені відключення світла за розпорядженням НЕК Укренерго 27 жовтня. З 00:45 28 жовтня всі будинки мешканців Київської області зі світлом», — розповіли у пресслужбі.

Проте ситуація в українській енергосистемі залишається напруженою. Тому українців закликали обмежити споживання електроенергії в ранковий (6:00-11:00) та вечірній (17:00-23:00) час.

«Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів», — попросили у ДТЕК.

Водночас у Київській міській державній адміністрації заявили, що екстрені відключення електрики у Києві продовжиться, вони будуть тривалішими.

«Графіки стабілізаційних відключень, складені напередодні, не актуальні. Через значні пошкодження та дисбаланс в енергосистемі можливе застосування більш тривалих відключень електропостачання», — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 27 жовтня мільйон киян залишилися без електрики. Цей день став найважчим для української енергетики через атаки Росії по об’єктах критичної інфраструктури.

Також повідомлялося, що у Києві та області жорстко обмежать споживання електрики. У столиці та Київській області дефіцит потужності становив 30% споживання. Влада попередила, що найближчими днями відключення електроенергії в регіоні будуть тривалішими.

Новости Украины