Ювентус – Барселона: де дивитися онлайн спекотного матчу Ліги чемпіонів

Ювентус – Барселона: де дивитися онлайн матч Ліги чемпіонів
/ Getty Images

У середу, 28 жовтня, “Ювентус” на власному полі зіграє з “Барселоною” у матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів. В Україні цей поєдинок можна переглянути по телебаченню, а також онлайн.

Правами на трансляцію матчів Ліги чемпіонів в Україні володіє група каналів “Футбол 1/2/3”, пише 24 канал. Саме на каналі “Футбол 3” і буде пряма трансляція цікавого поєдинку “Ювентус” – “Барселона”.

​Варто прочитати: Проти Роналду триває розслідування: причина

Початок трансляції матчу “Ювентус” – “Барселона” о 21:50. Сам матч розпочнеться о 22:00.

Де дивитися онлайн вогняного матчу “Ювентус” – “Барселона”

Дивитися легально онлайн матч “Ювентус” – “Барселона”. можна на відеосервісі Oll.tv. Однак доступ до трансляції платний та вимагає реєстрації.

Абонемент на перегляд матчів каналів “Футбол 1/2/3” обійдеться в 109 гривень на місяць. Ці ж канали, а також додатково Setanta Sport обійдеться в 139 гривень на місяць.

Компанія також пропонує підписку xtra sport oll inclusive, куди входять не лише спортивні канали. Однак вона обійдеться у 189 гривень на місяць.

Матч онлайн можуть переглянути й власники договорів з інтернет-провайдером “Воля”.

У них є можливість дивитися матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи в їх додатку “Воля TV” за 29 гривень на 30 днів. За доступ до більшої кількості спортивних каналів абонплата становить 59 гривень на 30 днів.

У сезоні 2020/21 матчі Ліги чемпіонів будуть доступні на платформі Megogo. Щоб переглянути матч “Ювентус” – “Барселона” потрібно мати підписку “Оптимальна” або “Максимальна”.

Вартість першої за один місяць складає 97 гривень. Підписка “Максимальна” коштує 197 гривень на місяць. Нові користувачі MEGOGO можуть отримати тестову підписку всього за одну гривню.

Источник