В Бердянському районному відділку поліції новий начальник — Новости Бердянска

2 грудня очільник поліції Запорізької області представив особовому складу нового начальника Бердянського районного відділу поліції

На цю посаду призначений підполковник поліції Володимир Логвиненко.

Артем Кисько побажав новому керівнику успіхів у роботі, наголосив на необхідності контролю за дотриманням законності та порядку, виявленням факторів ймовірних загроз безпеці громадян, на забезпеченні правового режиму воєнного стану. Крім того полковник поліції відмітив високий рівень взаємодії Володимира Логвиненка із ввіреним йому на попередній посаді особовим складом.

«Саме такий підхід до виконання керівної функції, а також людяність і високоморальне ставлення до особливих потреб підлеглих, зумовлених зокрема трагічною подією 30 вересня цього року, свідчать про здатність підполковника Логвиненка створити міцну та боєздатну команду, здатну плідно працювати в умовах воєнного стану», — наголосив керівник поліції області.

Новопризначений начальник Бердянського райвідділу поліції подякував за довіру та запевнив, що ввірений йому підрозділ буде ефективно протидіяти злочинності та захищати інтереси громадян у цей непростий для країни час, докладе максимум зусиль, щоб усі громадяни почувались у безпеці, відчували, що поліція поруч і завжди прийде на допомогу.

Источник

Новости Украины