В Бердянську розпочав роботу фронт-офіс поліціі — Новости Бердянска

Відтепер, у Бердянському районному відділі поліції та відділенні поліції № 2 у місті Приморську громадяни в комфортних умовах зможуть оперативно отримати консультацію, дізнатися результати розгляду своїх заяв і звернень, а також залишити відгук про роботу поліцейських.

В Бердянську розпочав роботу фронт-офіс поліціі

8 грудня у Бердянському районному відділі ГУНП в Запорізькій області та відділенні №2 у місті Приморську почали функціонувати  поліцейські фронт-офіси – зони надання громадянам першочергових інформаційних та консультативних послуг.

У заходах по відкриттю взяли участь заступник начальника ГУНП в Запорізькій області полковник поліції Юрій Небеський, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності в Запорізькій області Людмила Хоменко, а також представники Консультативної місії Європейського союзу в України (КМЄС) Василь Бондарюк та Лізелотт Борг (Швеція).

Заступник начальника Бердянського районного відділу поліції Денис Бабюк розповів, що тепер до послуг відвідувачів цих підрозділів поліції, буде працювати сучасна рецепція, обладнана необхідною комп’ютерною технікою із доступом до відомчих баз даних. Громадяни зможуть швидко без тривалого очікування подати звернення, отримати інформацію про його розгляд або іншу необхідну консультацію. Усі дії працівника фронт-офісу буде фіксувати відеокамера для контролю за правомірністю дій сторін діалогу.  Крім того, тут передбачено зону для комфортного перебування громадян з дітьми. 

«Оперативне надання поліцейських послуг, якість, максимальна результативність та комфортні умови для громадян –  це основні орієнтири в діяльності фронт-офісів», —  зазначив  заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Юрій Небеський. «Ці приміщення лише початок. Поступово в кожному районі ми будемо покращувати  поліцейський сервіс для населення,  і продовжимо  створення таких зон комунікації в кожному територіальному підрозділі поліції».

Під час заходів  у Бердянську, учасники  також обговорили впровадження системи відеомоніторингу «Custody Records», яке планується встановити у  Бердянському відділі поліції вже  наступного року.  

Нагадаємо, що «Custody Records» — проєкт, запроваджений Нацполіцією за підтримки міжнародних та громадських організацій. Він спрямований на підвищення рівня довіри громадян до правоохоронної системи і передбачає цілодобову фіксацію всіх дій щодо затриманої особи чи відвідувача, який потрапляє до відділку поліції. Нагляд за правомірністю дій, створює безпечне середовище, як для громадян так і для самих поліцейських.

Представники КМЄС та Головного управління обласної поліції проінспектували відповідність умов, створених для реалізації проєкту у Бердянському районному відділі поліції. Результатом обговорення стало  визначення практичних завдань по запровадженню системи «Custody Records» у цьому територіальному підрозділі.

Источник