В Грузії росіянам почали блокувати банківські рахунки: що відомо

Грузинський Bank of Georgia почав закривати рахунки громадянам Росії. За повідомленнями самих росіян, жодних загальних причин цього немає, а час відкриття рахунків варіюється від 1 місяця до кількох років.

«Судячи з розповідей п’яти співрозмовників, вони всі отримали однотипні повідомлення від служби підтримки банку: «Ми повідомляємо вам, що, згідно з рішенням банку та внутрішніми правилами [банку], ваш рахунок буде закрито протягом двох [у деяких випадках – п’яти] робочих днів «, – розповіли в росЗМІ. 

При цьому наголошується: всі відомі випадки пов’язані з блокуванням рахунків фізосіб. «Ті, у кого було відкрито два рахунки – на фізособу та ІП (індивідуальний підприємець) – отримали повідомлення лише про майбутнє блокування їхнього особистого рахунку», – підкреслили там.

Зі свого боку, російський блогер Микола Левшиць, який живе в Грузії, розповів, що йому відомо про більш ніж сотню подібних випадків. За його словами, більшість таких росіян використовували Swift або крипту, а карти були потрібні для побутових цілей. А серед росіян, що втрапили під закриття:

  • як, хто користувався послугами банку там;
  • так і ті, хто не користувався ними у Грузії.

Джерело

Новости Украины