В Хмельницькому додано ще дві бригади для забору зразків у пацієнтів з підозрою на COVID-19

На базі КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» та КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Хмельницької міської ради створено по одній бригаді для забору зразків біологічного матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19. В Хмельницькому працює шість мобільних бригад.

Також проведено територіальний розподіл щодо роботи мобільних бригад. Так, мобільна медична бригада КП «ЦПМСД №1» здійснює виїзди за направленнями лікарів амбулаторій №№5, 6, 7, 8 цього ж комунального підприємства.

Мобільна медична бригада КП «ЦПМСД №2» здійснює виїзди за направленнями лікарів амбулаторій №№3, 11, 12, 13.

Мобільні медичні бригади КП «Хмельницького міського лікувально діагностичного центру» працюють за направленнями лікарів амбулаторій №№1, 2 3, 4, 9, 10, 11 КП «ЦПМСД №1» та амбулаторій №№1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 КП «ЦПМСД №2».

Нагадаємо:

  • У Хмельницькому працює «карантинний» транспорт (ВІДЕО)
  • Знову дистанційно: в.о. міністра освіти закликає перевести навчання у школах на дистанційне

Введення додаткових бригад та територіальний розподіл дозволить зменшити навантаження на бригади «Хмельницького міського лікувально діагностичного центру» та проводити забір у більшої кількості хмельничан.

Источник