В Іспанії трагічно загинула жінка з Тернопільщини

47-річна жінка з Тернопільщини трагічно загинула в Іспанії у штормовому морі. Ірина Борис — родом з Тернопільщини, з м.Бережани. Там вона закінчила школу із «золотою» медаллю, а згодом Львівську комерційну академію теж з відзнакою. Пропрацювавши в фінансовому відділі у рідному місті вирішила все ж поїхати шукати кращої долі за кордоном. Близько 20 років тому вона переїхала до Іспанії — там знайшла своє щастя і свою смерть. 

Ірина вийшла заміж за іспанця та народила дітей. Вона вивчила кілька іноземних мов, дуже добре знала англійську. Закінчила ще один виш в Іспанії і працювала у туристичній агенції. Все складалося щасливо, але доля розпорядилася інакше… Нещастя трапилося під час відпочинку на морі. Ірина Борис зайшла у воду із своїм 6-річним сином, а маленька донечка з своїм батьком залишилася на березі. Зненацька налетіла висока штормова хвиля і миттєво накрила жінку з дитиною. Ірина встигла покликати по допомогу. Чоловік-іспанець кинувся до них, встиг схопити хлопчика, але в цей час нова хвиля накрила жінку, вона не змогла встояти на ногах і вода віднесла її в море… Про це повідомляє «Високий замок». 

В рідних Бережанах усі, хто знав жінку, шоковані звісткою. Земляки згадують її як світлу, позитивну і добру людину. «Це була унікальна людина!» — так кореспонденту «Високого Замку» сказала про цю жінку одна з її сусідок. Поховати доньку в Україні вирішили її батьки, які часто приїжджали в Іспанію, щоб допомогти доглядати своїх внуків.

Источник