В історичному центрі Одеси пройшов благодійний напівмарафон

В Одесі відбувся благодійний напівмарафон INDEPENDENCE HALF MARATHON, який проходив у форматі змішаної естафети: 21 км -10 км – 5 км – Kids Run.

Відкрили напівмарафон ветерани Збройних Сил України.

Маршрут змагань проходив історичним центром Одеси, а до участі в напівмарафоні долучилися близько 600 учасників.

Біг – це потужний символ єдності, боротьби та підтримки. Це можливість не лише перевірити свої сили, а й об’єднатися задля важливої мети. Сьогодні такою метою став збір коштів на закупівлю обладнання/транспорту для 44 окремої механізованої бригади.

“Нехай наші серця б’ються у ритмі змін, а кожен метр, що подолаємо, стане внеском у забезпечення нашої незалежності”, – сказав учасник забігу, начальник Управління фізичної культури та спорту Руслан Пуздрач.

 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України