У Краматорську СБУ затримала ще одного ворожого поплічника під час контрдиверсійних заходів у прифронтових районах Донеччини. Він намагався відслідкувати маршрути руху української бронетехніки, яка залучена до контрнаступальних операцій ЗСУ на східному фронті, у тому числі під Бахмутом. Співробітники СБУ затримали російського інформатора під час виконання ним ворожого завдання на території міста. Для збору розвідданих фігурант, 48-річний місцевий житель, залучив ще двох мешканців міста, які приховано спостерігали за локаціями українських захисників як пересічні громадяни. Затриманому повідомили про підозру. Наразі він під вартою. Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх учасників злочину. Зловмисникам загрожує до 15 років тюремного ув’язнення.
Сергій Мельник/ журналіст
Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.
Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.
На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.
Читайте також
Колектив ДДМА одноголосно прийняв рішення релокуватися з Тернополя на Закарпаття, ближче до промислових та машинобудівельних потужностей.
Продовжується реалізація ініціативи Президента України «Політика Героїв». Від сьогодні запроваджено щомісячну матеріальну допомогу для
У Лозівському районі Харківської області внаслідок російських ударів була пошкоджена залізнична інфраструктура й електромережі. Про це
На світлинах — журналіст телеканалу Freedom Олександр Количев, який зазнав тяжких поранень під час
Вчора ворог обстріляв місто Краматорськ, спричинивши загоряння на території автозаправної станції. На місці
СБУ викрила та затримала двох жителів Краматорського району, які співпрацювали з військовослужбовцями армії РФ та збирали для
На світанку Краматорськ зазнав обстрілу – є постраждалі. Про це повідомляє Олександр Гончаренко. о
З вечора по саму ніч Краматорська громада була під комбінованим ворожим обстрілом. Про це
Ділянка залізниці від Лозової до Краматорська досі перебуває під ризиком Про це повідомили в Telegram “Укрзалізниці”.
Патрульная полиция Краматорска и Славянска в инфографике рассказывает о своей работе на прошлой неделе.
