В області російські обстріли продовжують руйнувати комунальні мережі

На сьогодні, 11 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21 859 абонентів у 79 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби внаслідок ворожих обстрілів виникли нові пошкодження в Оріхівських електромережах. Було знеструмлено 460 споживачів у 3 населених пунктах.Також було зафіксовано технологічне порушення в роботі енергообладнання по м. Запоріжжя (знеструмлено близько 3 000 домівок містян). Втім енергетики оперативно усунули порушення та відновили енергопостачання запорізьких родин.По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання аварійно-відновлювальні роботи проводити неможливо.

 Ситуація із газопостачанням без змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 81 094 абоненти у 106 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

 Ситуація щодо постраждалих внаслідок обстрілів житлових будинків уточнюється. За наявної інформацією на сьогодні в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 416 домоволодінь.

Источник