В обстріляному росіянами будинку у Чернігові невідомі зрізали високовольтний кабель

В обстріляному будинку на вулиці Мазепи, 56 невідомі зрізали 12 метрів високовольтного кабелю. Кабель уже був прокладений та під’єднаний до ввідно-розподільчого щита та щитів на поверхах. Зникло 12 метрів силового кабелю січенням 1х35 мм2.

Про це повідомляє управління ЖКГ на своїй сторінці у Facebook.

Це уже не перший подібний випадок на цьому об’єкті. Кількома тижнями раніше невідомі на шести поверхах зрізали понад 200 метрів кабелю січення 3х1,5 мм2, який вже був розведений від щитків до квартир.

Загальна вартість викрадених матеріалів складає близько 11 000 грн. Це тільки вартість матеріалів без урахування вартості робіт по прокладенню електрокабелю.

По усім виявленим фактам крадіжок зроблені звернення до поліції. По першому епізоду відкрите провадження, однак, поки зрушень у справі немає.

Нагадаємо, цей будинок — один з найбільш постраждалих під час обстрілів Чернігова. Одне крило вигоріло вщент, а інше постраждало від влучань. Тут за кошти міського бюджету проводиться капітальний ремонт, який має на меті відновити периметр, несучі конструкції, відбудувати зовнішні і міжквартирні стіни, вставити вікна і двері, а також підвести мережі до квартир.

Власне, капремонт саме на етапі завершення, тут електрики займаються проведенням електропостачання до квартир. Ці роботи ведуться на усіх поверхах – від 1-го до 9-го. І, за твердженням підрядника, вони практично завершені – були облаштовані щитові, прокладені усі потрібні кабелі, як високовольтні, так і дроти меншого діаметру від щитків по поверхам до квартир. Підряднику лишалося завести кабелі у квартири, а Обленерго – встановити лічильники.

Фото — управління ЖКГ у Facebook.

Источник

Новости Украины