Поки рашисти обіцяють нагодувати черешнею всю росію, жителі підконтрольної Україні території вже другий рік поспіль залишаються без солодкої ягоди з Мелітополя.
Перша черешня в Києві коштувала справді величезних грошей. Так, за кілограм ягоди, яку привезли з Ізраїлю чи Іспанії, просили від 800 до 1200 гривень.
Буквально за кілька днів ціна значно впала і зараз на столичних ринках можна знайти черешню по 250 грн/кг. Щодо полуниці, то доволі тривалий час цінник тримався на рівні 200 гривень, зараз же її можна купити і за 65 грн.
Аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Максим Гопка каже, що незабаром на прилавках з'явиться й вітчизняний товар, вартість якого буде значно приємнішою, ніж закордонного. За його словами, зараз галузь із вирощування черешні активно розвивається в Чернівецькій та Одеській областях. А поки українці ностальгують за мелітопольською черешнею і з нетерпінням чекають на звільнення регіону від російських фашистів.
Загарбники, які тимчасово господарюють у Мелітополі, не втрачають жодної нагоди, щоб позловтішатися над тим, що, окупувавши регіон, вони залишили Україну без черешні. Але цікавим є наступний факт: рашисти вихваляються гарним урожаєм черешні та готовністю нагодувати нею всю росію, тільки от мелітопольці, які не володіють садами, не можуть собі дозволити її купити.
Так, у маркеті "Мера" черешню продають майже по 600 рублів. При цьому городяни жартують, що ягода гнила, та й з сухим хвостиком, не інакше — торішня. Полуниця там коштує понад 400 рублів, а ось у Кирилівці, приміром, вона значно дешевша — 220 рублів.
Ці ціни на порядок вищі за ті, що зараз діють на підконтрольній Україні території, тож, чим так хваляться окупанти — незрозуміло. Хіба що тільки тим, що вкотре нахабно наживаються на жителях "звільненого" регіону.