В Одесі можуть продавати небезпечне морозиво

В Одесі можуть продавати небезпечне морозиво із етиленоксидом. Йдеться про ванільне морозиво марки RASFF від 12 липня 2022 року №2022.4027 – fup 10. Про це повідомляє Vgorode з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Етиленоксид – це безбарвний газ (C2H4O). При вдиханні він викликає гостре отруєння, при попаданні на шкіру або слизову оболонку очей викликає роздратування, а тривалий контакт з ним може призвести до порушень мозку та нервової системи.

Морозиво експортували з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) в Україну (оптовий продавець: ТОВ “Сільпо Фуд”, вулиця Гоголівська, 1а, село Квітневе, Київська область, 074081).

Місцевим операторам ринку потрібно вилучити його з обігу та письмово проінформувати про находження у Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Источник

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України