В окупованому Мелітополі чоловіка ув’язнили за п’яну їзду

В оккупированном Мелитополе мужчину посадили в тюрьму за пьяную езду

В окупованому Мелітополі чоловіка ув’язнили за п’яну їзду. фото з відкритих джерел

У Мелітополі окупаційна влада продовжує показово карати нетверезих водіїв. Однак наслідки за порушення закону відчувають далеко не всі.

Днями суд засудив 38-річного мешканця смт Михайлівка до 8 місяців позбавлення волі та позбавлення водійських прав на 4 роки за повторне водіння в стані алкогольного сп'яніння.

Як повідомляють пропагандистські ЗМІ, чоловік був затриманий вранці 27 лютого співробітниками ДПС, коли керував автомобілем Mercedes-Benz C320, який, як з'ясувалося, навіть не належав йому. Раніше цей водій вже був покараний за аналогічне порушення: йому призначили 180 годин обов'язкових робіт і позбавили прав на два роки. Тепер він попався вдруге.

Так звані «правоохоронці» останнім часом активно демонструють показову боротьбу з пияцтвом за кермом серед цивільних. Якщо водій потрапляє за кермом власного автомобіля, машину часто просто конфіскують і відправляють на фронт. У разі, якщо порушник керує чужим транспортом, як у цьому випадку, його чекає тюремне ув'язнення.

Однак принциповість окупантів закінчується там, де мова заходить про російських військових. Саме вони, за свідченнями місцевих жителів і публікаціями в ЗМІ, стають винуватцями більшості важких ДТП в регіоні.

Часто за кермом військової техніки опиняються нетверезі солдати, і наслідки таких аварій бувають трагічними.

Раніше ми повідомляли, що під Мелітополем БТР окупантів розчавив легковий автомобіль — шансів у водія і пасажирів не було.

На трасі в околицях міста російські військові на вантажівці також розчавили легковик, і знову є загиблі, а винні залишилися безкарними.

У Мелітополі були випадки, коли п'яні окупанти протаранили швидку допомогу, постраждали медики і пацієнти, але військові уникли відповідальності.

Відомі й інші масштабні ДТП, які влаштовували нетверезі військові РФ, що призводило до численних пошкоджень і постраждалих, проте жоден з винуватців не був притягнутий до відповідальності. Більш того, такі випадки старанно замовчуються і навіть не включаються в загальну статистику.

Таким чином, боротьба з пияцтвом за кермом в Мелітополі носить вибірковий характер: цивільних карають максимально жорстко, а військові окупанти залишаються поза законом, незважаючи на те, що саме їх дії становлять найбільшу загрозу для життя і здоров'я жителів регіону.

Джерело

Новости Украины