В окупованому Мелітополі вулиці носитимуть ім’я Героя України

В оккупированном Мелитополе улицы будут носить имя Героя Украины

Проукраїнськи налаштовані мешканці поки що окупованого російськими військами Мелітополя планують виправити чергову капость рашистів. 

Загарбники продовжують створювати видимість того, що "росія тут назавжди", тому розвели бурхливу діяльність. Зокрема, торкнулася вона перейменування міських вулиць. Днями окупанти опублікували повний список. У ньому — і чекіст Судоплатов, який служив кривавому сталінському режиму, і ватажок донецьких "ополченців" у 2014-15 році Олександр Захарченко, і пропагандистка Дарина Дугіна. 

Патріотично налаштованих жителів Мелітополя, звісно, не влаштовує, що вулиці в їхньому рідному українському місті, нехай і тимчасово захопленому ворогом, носять назви катів і військових злочинців. У зв'язку з цим активісти руху "Жовта стрічка" закликають усіх проукраїнськи налаштованих мешканців окупованих територіях узяти участь в акції — виправити нав'язані рашистами назви вулиць на вулицю Героя України Дмитра Коцюбайла.

— Командир "Вовків Да Вінчі" Дмитро Коцюбайло став символом українського спротиву та перемоги. Його ім'я на вулицях окупованих міст жахатиме ворогів. Воно об'єднає сили та віру людей у те, що скоро й тут вони святкуватимуть визволення, — йдеться в повідомленні. 

Щоб долучитися до патріотичної акції, необхідно за допомогою балончика або фломастера виправляти російські назви вулиць на табличках на вулицю Дмитра Коцюбайла. Але варто бути максимально обережними — йдучи на такий ризикований крок, переконайтеся, що вашій безпеці нічого не загрожує.

В окупованому Мелітополі вулиці носитимуть ім'я Героя України

Джерело

Новости Украины