В ОТМО Краматорська проводять телемедичні консультації за допомогою високотехнологічного обладнання


Обласне територіальне медичне об’єднання Краматорська продовжує вдосконалювати надання послуг з телемедецини. Так, з квітня телемедичні консультаціїї проводяться за допомогою високотехнологічного обладнання.   «Сучасні технології розвиваються щодня, зокрема і в медичній галузі. Так, для надання телемедичної допомоги пацієнтам з початку квітня цього року за сприяння МОЗ України на базі КНП «Обласне територіальне медичне об’єднання м. Краматорськ», розпочав роботу високотехнологічний апарат «TELADOC HEALTH», за допомогою якого стало можливим проведення телемедичних консультацій і надання амбулаторних послуг хворим дистанційно.

Принцип роботи та можливості апарату включають камеру з високою якістю передавання зображення, вбудовану в монітор апарату. Вона дає можливість лікарю розглянути дрібні об’єкти та створює «ефект присутності» спеціаліста у медичному кабінеті під час надання консультації пацієнту. Також апарат дозволяє здійснювати моніторинг фізіологічних показників пацієнта та, у разі необхідності, підключення цифрового обладнання до апарату «TELADOC HEALTH». Такі можливості обладнання дозволяють фактично повноцінно проводити консультацію хворому.

За квітень цього року на апараті «TELADOC HEALTH» проведено телемедичні консультації 38 пацієнтам.

Для здійснення запису до лікаря та узгодження часу проведення телемедичної консультації пацієнту необхідно зателефонувати за номером телефону реєстратури: 066-122-20-55. Після запису пацієнт для отримання медичної послуги приходить у визначений час і дату за адресою: ОТМО м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 31, ІІ поверх, каб. № 34″.    

Джерело

Новости Украины