В ОВА прокоментували обшуки в церквах УПЦ МП на Львівщині

ФОТО: СБУ

Під час проведення безпекових заходів на об’єктах УПЦ (МП) у Львівській області співробітники СБУ виявили антиукраїнську літературу та документи щодо сприяння мобілізації в рф.

На результати обшуків СБУ відреагував голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Він подякував за проведену роботу співробітникам СБУ у Львівській області, Національної Поліції та Нацгвардії. Козицький зазначив, що ці заходи — питання національної безпеки.

В робочих кабінетах та особистих речах отців єпархії – фото документа щодо сприяння мобілізації російських громадян – «об обеспечении взаимодействия с военными комиссариатами рф»; скрін переписки з звинуваченням натівців у війні в Україні; паспорт громадянина України, який фізично вже кілька років не перебуває на території єпархії (його доля невідома) і його розписки щодо повернення боргових зобов’язань.

Всі вилучені матеріали скерували на експертизу.

Нагадаємо, співробітники СБУ проводили контррозвідувальні заходи у Львівській єпархії Української православної церкви, Свято-Троїцькому храмі у Львові, притулку для знедолених у Дрогобичі, церкві Покрову Пресвятої Богородиці у Бориславі та у храмі преподобного Амфілохія Почаївського у Мостиськах.

Джерело

Новости Украины