В Овручі відкрили дитячий садочок, побудовнаий за підтримки Естонії

Сьогодні начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з Міністром закордонних справ Естонської Республіки Маргусом Цахкна та першим віцеспікером Верховної Ради Олександром Корнієнком відкрили перший на Житомирщині об’єкт, побудований «з нуля» за підтримки наших партнерів та друзів з Естонії.

Проєкт реалізовувався в рамках програми відновлення зруйнованої російськими військами інфраструктури.

Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.

Плідна співпраця між Естонією та Житомирщиною, започаткована завдяки зусиллям Офісу Президента України та продовжена народними депутатами, стала основою для створення важливих проектів. Яскравим прикладом цьому є сучасний дитячий садочок в Овручі, обладнаний всім необхідним для навчання 160 дітей. Його збудували менше ніж за пів року та обладнали сучасним сховищем.

Ще один важливий проєкт для наших громад на півночі Житомирщини — відбудова зруйнованого рашистами мосту в Малині.

І тому ще більш символічним стало підписання Угоди про спільні наміри та Договору інвестування будівництва цього мосту між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Центром міжнародної співпраці розвитку Естонії.

Також у рамках візиту на Житомирщину Міністра закордонних справ Естонської Республіки передали працівникам Екологічної інспекції Поліського округу три автомобілі та необхідне технічне обладнання для виявлення забруднення довкілля. Це дасть можливість нашим екологам встановлювати факти забруднення території Житомирщини спричинені зокрема й російською агресією.

Дякуємо нашим друзям, партнерам та усім хто активно долучається до відновлення України та робить свій внесок у наближення нашої перемоги!

Джерело

Новости Украины