В парке Зеленый гай Днепра появятся «летучие» аллеи (ФОТО)

В парке Зеленый Гай капитально отремонтируют боковые аллеи. Два направления, ведущие от центральной локации парка к его нижней части, будут создавать для посетителей максимальное единение с природой. Но сначала придется выполнить ряд сложных работ. Об этом сообщается на странице Департамента парков и рекреации горсовета Днепра.
— В першу чергу мова йде про комунікаційні мережі (зливова та фекальна), які обслуговують прилеглі до парку території (вул.Макарова, СК «Метеор», ТРЦ «Апполо») та проходять через зелену зону. Це буде комплексна робота по модернізації цих мереж, — отмечается в сообщении. — Проектом заплановано повне оновлення трубопроводів з використанням найсучасніших матеріалів, встановлення мінімум 6 спеціальних конструкцій, які стримуватимуть потік води схилами.
Всі ці роботи значно ускладнюють та здорожують капітальний ремонт бокових алей, але без їх виконання оновлення нижньої частини парку просто неможливе.
За задумом архітекторів нові пішохідні алеї створюватимуть відчуття легкості. Це будуть такі собі «летючі» алеї, а під ними буде максимально зелено. На цих локаціях буде встановлено і еко-лави. Дерев’яні конструкції, які максимально впишуться в загальну концепцію похилих алей.

Метки: Парк Зеленый Гай, ремонт аллеи